Otvorené pracovné pozície

1x Embedded Developer Software

1x Operátorka / Operátor SMD linky

1x Elektrotechnik

Žiadne nudné meetingy a team buildingy radšej ti pridáme prémie.  V prípade záujmu pošlite životopis.

Kontaktná osoba: Michaela Chlebová  E-mail: michaela.chlebova@hhes.sk

Embedded Developer Software

Náplň práce:

  • Low-level programovanie, znalosť DMA, Interupts, Timers, a pod.
  • Návrh a tvorba SW pre riadiace jednotky
  • Písanie firmvéru pre mikrokontrolér ARM Cortex-M (STM32xx)
  • Dokumentácia projektu a návrh flowchart
  • Embedded Linux, FreeRTOS

Požiadavky na zamestnanca:

  • Znalosť programovacích jazykov C/C++
  • Skúsenosti s Linux development, aspoň raspberry pi alebo podobne dosky
  • Práca s Github, Gitlab
  • Schopnosť čítať elektrické schémy
  • Práca s meracími prístrojmi: Osciloskop, Logický analyzátor, Multimeter. Nie je nutnosť naučíme
  • Analytické myslenie a zmysel pre detail
  • Anglický jazyk na úrovni B2

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. alebo II. stupňa

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Práca v čistom a peknom prostredí
  • Osobnostný a profesionálny rast
  • Ročné odmeny

Nástup: Ihneď alebo podľa dohody

Miesto práce: Bratislava alebo Horné Hámre

Mzdové podmienky (brutto): 1 500 – 2 800 EUR/mesiac– mzda dohodou podľa skúseností a formy úväzku kandidáta

Operátorka / Operátor SMD linky

  • Kontrola kvality spájkovania DPS
  • Kontrola finálnych výrobkov,
  • Kontrola komponentov podľa BOM
  • Obsluha osádzacích automatov
  • Ručné osádzanie DPS THT komponentami
  • Spájkovanie, zalievanie DPS
  • Dopĺňanie SMT konventov do feedrov
  • Kompletovanie a balenie objednávok, tlač adresných štítkov

  • Zmysel pre detail
  • Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
  • Elektrotechnické vzdelanie podmienkou
  • Samostatné a technické myslenie
  • Prax výhodou, nie je podmienkou
  • Vhodné aj pre absolventa
  • Práca s PC
  • Dobrý zrak

Miesto práce: Horné Hámre

Mzdové podmienky (brutto): 850 – 1 600 EUR/mesiac– mzda dohodou podľa skúseností a formy úväzku kandidáta

Elektrotechnik

  • Vyhotovenie výrobnej dokumentácie a meracích protokolov, kontrola výrobného procesu
  • Meranie, oživovanie, testovanie prototypov a výrobkov
  • Optimalizácia a zlepšovanie sériovej výroby
  • Testovanie a meranie prototypov

  • Práca s meracími prístrojmi: Osciloskop, Logický analyzátor, Multimeter, Spektrálny analyzátor, Vektor netvork analyzátor
  • Schopnosť oživovať elektronické výrobky, testovať a dokumentovať.

  • Osobnostný a profesionálny rast (aj pre absolventov)
  • Flexibilná pracovná doba